1. Продажа коммерческой недвижимости
  2. Ивано-Франковская область
  3. Ивано-Франковск
  4. Продається або здається в довгострокову оренду нежитлове приміщення з великою перспективою розвитку бізнесу по вулиці …

ИВАНО-ФРАНКОВСК
Пасічна, Галицька, 145
Продажа коммерческой недвижимости

35 100 ГРН/ 1 300 USD/ 1 100 EUR/

Помещение (ресторан), общ. пл. 2116 м², в т. ч. бытового назначения - 2116 м², 1/9 эт., в хорошем состоянии; есть телефон; кондиционирование, мебель; отдельный вход со двора; действующий бизнес Продається або здається в довгострокову оренду нежитлове приміщення з великою перспективою розвитку бізнесу по вулиці Галицький, 145.2’ 116 квадратних метрів нежитлового фонду, Ідеально підходить для розміщення продуктового супермаркету, великого магазину побутової техніки, банку або офісу. Солідне зовнішнє та внутрішнє оздоблення. На сьогоднішній день є діючий ресторан. Перший поверх 9-ті поверхового будинку. Є достатньо місця для для паркування. Дуже потужній автомобільній трафік. Сюди легко дістатися з будь-якої точки міста. Зовсім поруч — кінцева зупинка маршруток. Приміщення має декілька входів з фасаду та окремий вхід з двору. Високі стелі, товсті стіни забезпечують відчуття простору та якісне природне терморегулювання приміщення. Приміщення має автономну систему опалення та кондиціювання.

  • Вячеслав
    • +38 067 671-1733
  • ID объявления - cs77183
Фото 1. Продається або здається в довгострокову оренду нежитлове приміщення з великою перспективою розвитку бізнесу по вулиці …. ИВАНО-ФРАНКОВСК Пасічна, Галицька, 145 - Agent.UAФото 2. Продається або здається в довгострокову оренду нежитлове приміщення з великою перспективою розвитку бізнесу по вулиці …. ИВАНО-ФРАНКОВСК Пасічна, Галицька, 145 - Agent.UA

Похожие объявления по продаже коммерческой недвижимости

ИВАНО-ФРАНКОВСК,

Помещение ресторан развлекательного назначения, общая площадь 745 м², в отличном состоянии; действующий бизнес Сімейний ресторан з дитячою кімнатою, та літньою терасою. Дуже витребуваний в своїй діяльності і ніколи не пустує. Також бар-кафе з окремою кімнатою для перегляду фільмів, спортивних ігор, тощо. ., та салон краси з сучасним обладнанням та навченим персоналом. Є ще кілька готових приміщень під офіс чи торгівлю. Бізнес налагоджений та вже успішно працює.

Ивано-Франковск 2018

ИВАНО-ФРАНКОВСК
Продажа коммерческой недвижимости

43 200 ГРН/ 1 600 USD/ 1 400 EUR/

Комплекс строений санаторий развлекательного, гостиничного назначения, общая площадь 4160 м² 4, 3 Га; 2 телефонные линии; благоустроенная территория Вашему вниманию предлагается санаторий расположенный в живописном месте Карпатских гор у подножья горы Половатинец. Характеристика объекта: расстояние от Ивано-Франковска – 70 км общая площадь санатория 4160 м. кв. общая площадь земельного участка 4, 3 га. земля находится в долгосрочной аренде газоснабжение электроснабжение на территории санатория находится ВОСЕМЬ источников с минеральной и целебной водой аналог воды «Нафтуся» на территории санатория находятся 10 летних деревянных домиков рядом с санаторием протекает красивая горная река.

Выгода 2018

ВЫГОДА, Ивано-Франковская область
Продажа коммерческой недвижимости

13 500 ГРН/ 500 USD/ 400 EUR/