1. Продажа домов
  2. Ивано-Франковская область
  3. Снятин
  4. Продається житловий будинок квартирного типу в самому ЦЕНТРІ Снятина навпроти Ратуші, разом із приватизованою земельною …

СНЯТИН, Ивано-Франковская область
Водопроводная
Продажа дома

712 800 ГРН 25 000 USD 21 300 EUR

Дом общ. пл. 68 м², 5 сот. Продається житловий будинок (квартирного типу) в самому ЦЕНТРІ Снятина (навпроти Ратуші), разом із приватизованою земельною ділянкою та двома сараями. Стіни будинку та фундамент - міцні - "австрійські", без тріщин, Дах не тече! У ваннній кімнаті уже зроблений ремонт, є душова кабінка, унітаз, умивальник з дзеркалом та тумба. Опалення пічне на природньому газі, Є великий підвал з можливістю реконструкції як в житлове, так і в комерційне приміщення (до підвалу є три входа), зручний підїзд транспортом. Ціна за двох кімнтатну квартиру, великий підвал, два сараї та приватизовану земельну ділянку 25 тис дол, можливий невеликий торг.

  • Микола
    • 099 376-1937
  • ID объявления - hs82510
Фото 1. Продається житловий будинок квартирного типу в самому ЦЕНТРІ Снятина навпроти Ратуші, разом із приватизованою земельною …. СНЯТИН, Ивано-Франковская область Водопроводная - Agent.UAФото 2. Продається житловий будинок квартирного типу в самому ЦЕНТРІ Снятина навпроти Ратуші, разом із приватизованою земельною …. СНЯТИН, Ивано-Франковская область Водопроводная - Agent.UA

Похожие объявления по продаже домов

Зеленое, Ивано-Франковская область
Верховинский, Лодовец Купить дом

Зеленое, Ивано-Франковская область, Верховинский, Лодовец

Дом 1 эт., общ. пл. 150 м², 3 комнат, 60 сот. Продається Господарство Хата-Садиба, в мальовничому туристичному селі Карпат Зелене 30 км від Верховини, рядом ліс, річка Чорний Черемош. Будинок з дерева, накриття шофером, а також є різні прибудови для ведення сільського господарства. Детальніше по телефону. Ціна договірна.

Зеленое 2019

Ивано-Франковск
Роксоланы Купить дом

Ивано-Франковск, Роксоланы

Дом 1 эт., общ. пл. 77 м², 3 комнат, 7 сот. Продається особняк, та земельна ділянка, біля особняка 7 сотих. Ділянка приватизована під будівництво. Можливий обмін на квартиру, з вашою доплатою. Готовий співпрацювати з ріелторами. Ціна будинку та земельної ділянки договірна.

Ивано-Франковск 2019