1. Продажа домов
  2. Ивано-Франковская область
  3. Косов
  4. Продається дерев"яний дім та кухня + стайня, разом із земельною ділянкою 2. 5га. Гарне розташування в …

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Садовая
Продажа дома

712 800 ГРН 25 000 USD 21 300 EUR

Дом общ. пл. 80 м², 2 Га Продається дерев"яний дім та кухня + стайня, разом із земельною ділянкою 2.5 га. Гарне розташування в мальовничому куточку, поруч ліс з садом та чудовий вигляд на річку Черемош. Є вода та світло. Все приватизовано, присутні всі необхідні документи. За більш детальною інформацією дзвоніть в зручний для Вас час з радістю відповім на запитання.

  • Мария
    • 096 473-8106
  • ID объявления - hs82546
Фото 1. Продається дерев"яний дім та кухня + стайня, разом із земельною ділянкою 2. 5га. Гарне розташування в …. КОСОВ, Ивано-Франковская область Садовая - Agent.UAФото 2. Продається дерев"яний дім та кухня + стайня, разом із земельною ділянкою 2. 5га. Гарне розташування в …. КОСОВ, Ивано-Франковская область Садовая - Agent.UA

Похожие объявления по продаже домов

Зеленое, Ивано-Франковская область
Верховинский, Лодовец Купить дом

Зеленое, Ивано-Франковская область, Верховинский, Лодовец

Дом 1 эт., общ. пл. 150 м², 3 комнат, 60 сот. Продається Господарство Хата-Садиба, в мальовничому туристичному селі Карпат Зелене 30 км від Верховини, рядом ліс, річка Чорний Черемош. Будинок з дерева, накриття шофером, а також є різні прибудови для ведення сільського господарства. Детальніше по телефону. Ціна договірна.

Зеленое 2019

Ивано-Франковск
Роксоланы Купить дом

Ивано-Франковск, Роксоланы

Дом 1 эт., общ. пл. 77 м², 3 комнат, 7 сот. Продається особняк, та земельна ділянка, біля особняка 7 сотих. Ділянка приватизована під будівництво. Можливий обмін на квартиру, з вашою доплатою. Готовий співпрацювати з ріелторами. Ціна будинку та земельної ділянки договірна.

Ивано-Франковск 2019