1. Продажа домов
  2. Ивано-Франковская область
  3. Галич
  4. Продам двоповерховий новий особняк СИРЕЦЬ в с. Водники Галицького району. Будувався добротно для себе. Але срочно …

Галич, Ивано-Франковская область
Водники
Продажа дома

396 000 ГРН 14 000 USD 13 000 EUR

Дом 2 эт., общ. пл. 124 м², 7 комнат, 22 сот. Продам двоповерховий новий особняк СИРЕЦЬ в с. Водники Галицького району. Будувався добротно для себе. Але срочно потрібно продати. Будинок розташований на гарному великому подвір’ї. Газ підведений до будинку. Хороший заїзд на подвір’я для будь якого виду транспорту. Є літня кухня. Стайня, стодола. Підсобне приміщення та підвальне приміщення для картоплі та закруток. Криниця на подвір’ї. Гарних два сади з плодовими деревами та плодовими кущами. Виноград, який дає плоди кожного року. Сад огороджений арматурним парканом. Є велика площа на подвір’ї під гараж. Ціна порахована тільки за особняк. Все решта віддаю в подарок.

  • Леся
    • 099 365-1489
    • 096 431-1127
  • ID объявления - hs83607
Фото 1. Продам двоповерховий новий особняк СИРЕЦЬ в с. Водники Галицького району. Будувався добротно для себе. Але срочно …. Галич, Ивано-Франковская область Водники - Agent.UAФото 2. Продам двоповерховий новий особняк СИРЕЦЬ в с. Водники Галицького району. Будувався добротно для себе. Але срочно …. Галич, Ивано-Франковская область Водники - Agent.UA

Похожие объявления по продаже домов

Тысменица, Ивано-Франковская область
Новая Гута, Зеленая Купить дом

Тысменица, Ивано-Франковская область, Новая Гута, Зеленая

Дом 1 эт., общ. пл. 120 м², 4 комнат, 10 сот. Продам затишний будинок за містом. село Нова Гута, Тисменицький район, Івано-Франківська область. Всі деталі за телефоном.

Тысменица 5 мес. назад

Тлумач, Ивано-Франковская область
Петрилов, Шевченко Купить дом

Тлумач, Ивано-Франковская область, Петрилов, Шевченко

Дом 1 эт., пл. 56/38/12 м², 2 комнат, 25 сот. Продається садиба з житловим будинком площею 56, 2 м 2, з меблями, із земельною ділянкою 25 соток. Будинок із керамічної цегли, дах з оцинковки, 2 кімнати, кухня, комора, сіни. Також на садибі є окремі будівлі літньої кухні та стодоли з прибудованим гаражем і два підвали. Будинок газифікований, є водопровід. Садиба розташована на горі не підтоплюється при повенях, мальовничий краєвид на долину …

Тлумач 5 мес. назад

Коломыя, Ивано-Франковская область
Шепаровцы, Шевченко Купить дом

Коломыя, Ивано-Франковская область, Шепаровцы, Шевченко

Дом 1 эт., общ. пл. 65 м², 2 комнат, 5 сот. Продам будинок в селі Шепарівці, Коломийського району. Розпочато реконструкцію. Є всі документи, план, дозвіл. Світло, газ, скважина, пічне опалення. 0. 045 ГА земля приватизована. Ціна 17300 у. о. або обмін на квартиру без доплати.

Коломыя 5 мес. назад

Галич, Ивано-Франковская область
Садовая Купить дом

Галич, Ивано-Франковская область, Садовая

Дом общ. пл. 300 м², 25 сот. Ділянка 25 соток, сад та город. Будинок в незакінченому стані 300 кв.м, прибалтійський проект. Ідеальне місце для проживання, відпочинку та ведення власного господарства і бізнесу. Екологічно чиста зона, відсутність промислових викидів, відстань до Галича - 5 км, до Івано-Франківська - 25 км. село Козина, Тисменицький район. Електрозабезпечення - 380 В, рядом газ та вода.

Галич 5 мес. назад

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Центральная Купить дом

КОСОВ, Ивано-Франковская область, Центральная

Дом 1 эт., общ. пл. 44 м², 2 комнат, в хорошем состоянии, 80 Га; газ; летняя кухня, хозяйственные постройки; рядом есть остановки общественного транспорта, лес, река; дом в с. Люча-Рушир Косовского района Ивано-Франковской обл., 43, 9 м 2. 2 комнаты, веранда, приватизированный участок 0, 80 га., Есть свой лес. Свет, газ. Документы все новые. Есть кадастровый номер. Красивая местность. Остановка 500 м. Срочно. Торг.

Косов 5 мес. назад