1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Бровары
  4. Продам земельну ділянку в с. Требухів Броварський р-н, 12 соток, маю право власності. Віддаленість від міста Київ 23 …

БРОВАРЫ, Киевская область
С. Требухов
Продажа земли

325 100 ГРН 12 000 USD 10 900 EUR

Земельный участок 12 сот. Продам земельну ділянку в с. Требухів Броварський р-н, 12 соток, маю право власності. Віддаленість від міста Київ 23 км, від Броварів 6 км. На сусідній ділянці побудовано вже будинок, далі по вулиці також побудовано декілька будинків. Найближчий стовп за 20 м. До центра села 0.5 км по прямій, по асфальтованій дорозі до 1 км. Ділянка рівна без перепадів по висоті. Асфальтова дорога знаходиться за 100 м. До ділянки догога висипана щебенем та будівельним сміттям. Ділянка має прямокутну форму наближену до квадрату. Інші питання по телефону або в переписці.

Размер земельного участка
12 сот.
  • Анна
    • 050 215-6513
  • ID объявления - ls87364
Фото 1. Продам земельну ділянку в с. Требухів Броварський р-н, 12 соток, маю право власності. Віддаленість від міста Київ 23 …. БРОВАРЫ, Киевская область С. Требухов - Agent.UAФото 2. Продам земельну ділянку в с. Требухів Броварський р-н, 12 соток, маю право власності. Віддаленість від міста Київ 23 …. БРОВАРЫ, Киевская область С. Требухов - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Бровары, Киевская область
Продажа земли

Бровары, Киевская область,

Земельный участок 12 сот. Продам рівний земельний наділ правильної форми. Цільове- ведення індивідуального садівництва. Чудово підійде як для будівництва дачі так і для постійного проживання. Зручна транспортна розв"язка. Недалеко від траси. 5 км від м. Бориспіль. По фасаду електроопори. Винесений в натуру. Власник. За додатковою інформацією звертайтесь за вказаним телефоном: 095-197-9851.

Бровары 1 дн. назад

Бровары, Киевская область
Рожны, Молодежная Продажа земли

Бровары, Киевская область, Рожны, Молодежная

Земельный участок 16 сот. для строительства жилого дома Участок в селе Рожны по улице Молодежная. Жилая застройка. участок находится на возвышенности, 200 метров до асфальтированной дороги с автобусной остановкой на Киев, До реки Десна до одного километра. До леса чуть более двух километров. возможность подключения света есть, массив застраивается. 7000 у. е., без комиссии, все подробности по телефону.

Бровары 2 дн. назад