1. Продажа земли
  2. Закарпатская область
  3. Межгорье
  4. Видео участка https://www. youtube. com/watch?v=DUhbR2BbXlE&t=13s цена за сотку, земля 3 км від …

МЕЖГОРЬЕ, Закарпатская область

Продажа земли

29 600 ГРН/сот. 1 100 USD/сот. 1 000 EUR/сот.

Земельный участок 32 сот. для строительства коммерческого объекта, жилого дома Видео участка https: //youtube/watch?v=DUhbR2BbXlE&t=13s цена за сотку, земля 3 км від Синевирського озера, та заповідника "Бурих медведів". Природа без сумніву дивовижна. Земля знаходиться БІЛЯ карпатського заповідника НПП "Синевир"" Є кадастровий номер за новими стандартами під індивідуальне будівництво (при бажанні надам). Поруч (8 м) протікає чиста невелика джерельна річка яка бере початок біля участку із землі. 70% межі участка - це ліс, тобто без сусідів, Вода та підключення до світла на участку. Дорога новий асфальт, та 4 км грунтова дорога. Земля ідеально підходить для часного (ЗАТИШНОГО) будинку, так як він на окраєні села, дика природа або для туризму чи бызнесу. З участка йде лісова стежка яка веде до озера Синевир. Інші питання за тел, дзвоніть в будь-який час, або напишіть. Акція! При купівлі ділянки можлива знижка на будівельні роботи!

Размер земельного участка
32 сот.
Целевое назначение земли
для строительства коммерческого объекта, жилого дома
  • Іван
    • 067 359-5283
  • ID объявления - ls87818
Фото 1. Видео участка https://www. youtube. com/watch?v=DUhbR2BbXlE&t=13s цена за сотку, земля 3 км від …. МЕЖГОРЬЕ, Закарпатская область  - Agent.UAФото 2. Видео участка https://www. youtube. com/watch?v=DUhbR2BbXlE&t=13s цена за сотку, земля 3 км від …. МЕЖГОРЬЕ, Закарпатская область  - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Межгорье, Закарпатская область
Синевир, Закарпатская область,, Синевир, Закарпатская область, Межг Продажа земли

Межгорье, Закарпатская область, Синевир, Закарпатская область,, Синевир, Закарпатская область, Межг

Земельный участок 28 сот. Участок розташований до 3 км, від музею Лісу і Сплаву. Готов сотрудничать с риэлторами Расстояние до ближайшего города до 10 км. Тип недвижимости Земля сельскохозяйственного назначения Площадь участка 28 соток Коммуникации Без коммуникаций Ландшафт до 1 км. Лес Горы Водохранилище Река Участок розташований до 3 км, від музею Лісу і Сплаву.

Межгорье 7 мес. назад