1. Продажа земли
  2. Ивано-Франковская область
  3. Косов
  4. Косов продажа земли 16 200 ГРН/сот.

Земельна ділянка знаходиться від центру 2км присілок царина документа є ціна за сотик можливий торг. Поруч продається

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Космач, Шевченко
Продажа земли

16 200 ГРН/сот. 600 USD/сот. 500 EUR/сот.

Земельный участок 28 сот. Земельна ділянка знаходиться від центру 2 км присілок царина документа є ціна за сотик можливий торг. Поруч продається ще одна ділянка площа 20 сотиків.

Размер земельного участка
28 сот.
  • Виктор
    • 098 675-9749
  • ID объявления - ls88001
Фото 1. Земельна ділянка знаходиться від центру 2км присілок царина документа є ціна за сотик можливий торг. Поруч продається …. КОСОВ, Ивано-Франковская область Космач, Шевченко - Agent.UAФото 2. Земельна ділянка знаходиться від центру 2км присілок царина документа є ціна за сотик можливий торг. Поруч продається …. КОСОВ, Ивано-Франковская область Космач, Шевченко - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

КОСОВ, Ивано-Франковская область, Мигово

Земельный участок 50 сот. свободного назначения; вода, газ, электричество; Терміново продається 0. 5 га землі в Мигово, гірсько-лижний курорт мальовниче місце, підведені газ та світло, є криниця, старий будинок знесений залишився фундамент. перспективна ділянка як для приватного відпочинку, так і для тур бізнесу наявна поштова адреса узаконений проект всі документи в наявності.

Косов 2019

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Мигово Продажа земли

10 800 ГРН/сот. 400 USD/сот. 300 EUR/сот.
КОСОВ, Ивано-Франковская область,

Земельный участок 17 сот. Площа від: 17 соток. Тип пропозиції: від власника Продається приватизована земельна ділянка в м. Косів. Як відомо, Косівщина вважається центром Гуцульщини. Красива природа, свіже повітря, чиста вода - істотні факти, які важливі як для ведення особистого селянського господарства, так і для побудови розкішного туристичного комплексу. Ділянка розташована біля підніжжя гірськолижного витягу гора ‚Михалкова‘. А також є криниця, є місце для влаштування ставка, кругом мальовничий ліс і гори, гриби, ягоди, для любителів спорту не подалік є також, автомотовело трек.

Косов 2019

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Продажа земли

237 500 ГРН 8 800 USD 7 500 EUR