1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Васильков
  4. Мальовнича місцевість ліс в 2минутах. Також два озера в минуті, 10хв до одеської траси, 30хв до житомирської …

ВАСИЛЬКОВ, Киевская область

Продажа земли

127 300 ГРН 4 500 USD 4 200 EUR

Земельный участок 10 сот. Мальовнича місцевість ліс в 2 минутах. Також два озера в минуті, 10 хв до одеської траси, 30 хв до житомирської. Асфальтований під’їзд. реальному покупателю хороший торг. 5 хвилин до маршрутки. 5 х до школи садика маршруткою 5 х до магазину 10 х до станции железнодорожной васылькив 1. участок приватизований. власник.

Размер земельного участка
10 сот.
  • Вячеслав
    • 096 148-5659
  • ID объявления - ls88087
Фото 1. Мальовнича місцевість ліс в 2минутах. Також два озера в минуті, 10хв до одеської траси, 30хв до житомирської …. ВАСИЛЬКОВ, Киевская область  - Agent.UAФото 2. Мальовнича місцевість ліс в 2минутах. Також два озера в минуті, 10хв до одеської траси, 30хв до житомирської …. ВАСИЛЬКОВ, Киевская область  - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

ВАСИЛЬКОВ, Киевская область
Васильковский Продажа земли

Земельный участок 6 сот. c/х назначения Продаю участок, Васильковский р-н, с. Гвоздов, площадь 6 соток, под индивидуальное садоводство, от Киева 19 км, электричество и газ рядом, прекрасное место для отдыха, озеро. Документы на землю оформлены. Цена 4200 у. е.

ВАСИЛЬКОВ, Киевская область
Марьяновка Продажа земли

ВАСИЛЬКОВ, Киевская область, Марьяновка

Земельный участок 18 сот. с. Мар'янівка Васильківський р-н. Київська обл. Земельна ділянка 18 сотих під забудову, лінія гас, світло поруч декілька метрів. Папери всі на руках в повному порядку. Ділянка оточена природою. 200 м. Від ділянки парк-музей ім. Івана Семеновича Козловського, мальовничі ставки. В селі добре розвинена інфраструктура. Школа одна з найкращих в районі, дитячий садок, спортмайданчики, майданчики для дітей, клуб, кантора, відділення нової пошти, 5 магазинів, 2 церкви. Все розташовано дуже компактно і неподалік від ділянки. Кого цікавить детальна інформація про с. Мар'янівка зможе знайти її в Інтернеті. Ціна 100 000 грн .

ВАСИЛЬКОВ, Киевская область
Ковалевка с., Лесная Продажа земли

ВАСИЛЬКОВ, Киевская область, Ковалевка с., Лесная

Земельный участок 29 сот. для строительства жилого дома; вода, газ, электричество, уч. ухоженный; Ковалевка с., Лесная ул., участок 29 сот, акт, кадастровый номер, земля под застройку, чернозем, на участке домик кирпичный 4x7 м, комната, кухня, печка, которая греет бак с водой, в коридоре вход в погреб, на окнах решетки, хороший фундамент, дом под ремонт, свет есть, вода – колодец, газ по улице, асфальт, центр, рядом р. Каменка, лес, озера, электричка, маршрутки, 70 км до Киева тел. 068 322 55 02 БЕЗ КОМИССИИ.