1. Продажа земли
  2. Ивано-Франковская область
  3. Косов
  4. КОСОВ, Ивано-Франковская область. Продаётся …

Площа від: 17 соток. Тип пропозиції: від власника Продається приватизована земельна ділянка в м. Косів. Як відомо

КОСОВ, Ивано-Франковская область

Продажа земли

237 500 ГРН 8 800 USD 7 500 EUR

Земельный участок 17 сот. Площа від: 17 соток. Тип пропозиції: від власника Продається приватизована земельна ділянка в м. Косів. Як відомо, Косівщина вважається центром Гуцульщини. Красива природа, свіже повітря, чиста вода - істотні факти, які важливі як для ведення особистого селянського господарства, так і для побудови розкішного туристичного комплексу. Ділянка розташована біля підніжжя гірськолижного витягу гора ‚Михалкова‘. А також є криниця, є місце для влаштування ставка, кругом мальовничий ліс і гори, гриби, ягоди, для любителів спорту не подалік є також, автомотовело трек.

Размер земельного участка
17 сот.
  • Василь
    • 097 242-0020
  • ID объявления - ls88330
Фото 1. Площа від: 17 соток. Тип пропозиції: від власника Продається приватизована земельна ділянка в м. Косів. Як відомо …. КОСОВ, Ивано-Франковская область  - Agent.UAФото 2. Площа від: 17 соток. Тип пропозиції: від власника Продається приватизована земельна ділянка в м. Косів. Як відомо …. КОСОВ, Ивано-Франковская область  - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

КОСОВ, Ивано-Франковская область, Шешоры

Земельный участок 36, 6 сот. свободного назначения; вода, газ, электричество, удобный подъезд; возможно частями; Продам земельный участок 36. 55 сот. для строительства жилого дома, Расположен в центре села, центральная дорога, асфальтированный родьезд, Большой гук, за участком лес. Приватизированный. На участке электричество, газ, плодовый сад. От Коломыя-30 км. от Ивано-Франковска 90 км.

Косов 2019

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Шешоры Продажа земли

3 000 ГРН/сот. 112 USD/сот. 100 EUR/сот.