1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Дударков
  4. Срочно продам участок у с. Дударків! Дуже хороший участок! Під'їзд з двох сторін одна вулиця асфальтована, інша …

ДУДАРКОВ, Киевская область

Продажа земли

182 500 ГРН 6 400 USD 5 500 EUR

Земельный участок 15 сот. Срочно продам участок у с. Дударків!! Дуже хороший участок!! Під'їзд з двох сторін ( одна вулиця асфальтована, інша всипана щебнем, в процесі асфальтні роботи), комунікації 80 м, можливість будівництва на дві сторони, гост. акт на руках під будівництво, кадастровий номер також є! З документами все впорядку!! Для реального покупця розумний торг, все можна обговорити. Звоніть. питайте, відповім на всі запитання!

Размер земельного участка
15 сот.
  • Сергей
    • 067 803-2641
  • ID объявления - ls88347
Фото 1. Срочно продам участок у с. Дударків! Дуже хороший участок! Під'їзд з двох сторін одна вулиця асфальтована, інша …. ДУДАРКОВ, Киевская область  - Agent.UAФото 2. Срочно продам участок у с. Дударків! Дуже хороший участок! Під'їзд з двох сторін одна вулиця асфальтована, інша …. ДУДАРКОВ, Киевская область  - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Дударков, Киевская область
Леси Украинки Продажа земли

Дударков, Киевская область, Леси Украинки

Земельный участок 9, 2 Га для строительства жилого дома; электричество; Земельна ділянка в с. Дударків, під Києвом під будівництво з державнім актом 9. 2 сотки. Вул Лесі Украінки. Участок гарноі форми. Е електроенергія. Будинки з обох боків і навпроти. Можливий торг.

Дударков 20 дн. назад