1. Продажа земли
  2. Ивано-Франковская область
  3. Косов
  4. Терміново продається 0. 5 га землі в Мигово, гірсько-лижний курорт мальовниче місце, підведені газ та світло, є …

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Мигово
Продажа земли

11 300 ГРН/сот. 400 USD/сот. 400 EUR/сот.

Земельный участок 50 сот. свободного назначения; вода, газ, электричество; Терміново продається 0.5 га землі в Мигово, гірсько-лижний курорт мальовниче місце, підведені газ та світло, є криниця, старий будинок знесений (залишився фундамент). перспективна ділянка як для приватного відпочинку, так і для тур бізнесу наявна поштова адреса узаконений проект (всі документи в наявності).

Размер земельного участка
50 сот.
Целевое назначение земли
свободного назначения
Вода
есть
Газ
есть
Электричество
есть
  • ID объявления - ls88450
Фото 1. Терміново продається 0. 5 га землі в Мигово, гірсько-лижний курорт мальовниче місце, підведені газ та світло, є …. КОСОВ, Ивано-Франковская область Мигово - Agent.UAФото 2. Терміново продається 0. 5 га землі в Мигово, гірсько-лижний курорт мальовниче місце, підведені газ та світло, є …. КОСОВ, Ивано-Франковская область Мигово - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Продажа земли

КОСОВ, Ивано-Франковская область,

Земельный участок 7 сот. Продам земельну ділянку 7 сот з будинком 100 кв.м, в 30 м від дороги Р 24, поблизу всі необхідні комунікації. На найближчій території є СТО, ЦРЛ, ринок, ліс, річка. Дана ділянка знаходиться в межах с. Смодна що є окраїною м. Косів.

Косов 9 мес. назад

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Продажа земли

КОСОВ, Ивано-Франковская область,

Земельный участок 17 сот. Площа від: 17 соток. Тип пропозиції: від власника Продається приватизована земельна ділянка в м. Косів. Як відомо, Косівщина вважається центром Гуцульщини. Красива природа, свіже повітря, чиста вода - істотні факти, які важливі як для ведення особистого селянського господарства, так і для побудови розкішного туристичного комплексу. Ділянка розташована біля підніжжя гірськолижного витягу гора ‚Михалкова‘. А також є …

Косов 9 мес. назад

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Космач, Шевченко Продажа земли

КОСОВ, Ивано-Франковская область, Космач, Шевченко

Земельный участок 28 сот. Земельна ділянка знаходиться від центру 2 км присілок царина документа є ціна за сотик можливий торг. Поруч продається ще одна ділянка площа 20 сотиків.

Косов 11 мес. назад

КОСОВ, Ивано-Франковская область
Шешоры, Шевченка Продажа земли

КОСОВ, Ивано-Франковская область, Шешоры, Шевченка

Земельный участок 15 сот. Продам земельну ділянку під забудову - с. Шешори біля річки Пістинька та лісу 0. 15 га. Є хороша дорога, газ, електрика 40 м до річки. Межує з лісом та горою. Земельна ділянка знаходиться у мальовничому місці в селі-санаторій Шешори. Можливий обмін на квартиру в Івано-Франківську, розгляну усі варіанти.

Косов 2019