1. Продажа земли
  2. Черкасская область
  3. Черкассы
  4. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …

Черкассы
район Д, Рябоконя
Продажа земли

156 800 ГРН 5 500 USD 4 700 EUR

Земельный участок 11 сот. для строительства жилого дома; вода; Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? Чи дача? В любому випадку важливе місце розташування. А місце повинно бути в тиші…. . + тому що ХОЧЕТЬСЯ вкінці робочого тижня відпочити від суєти і метушні; + тому що ХОЧЕТЬСЯ провести час з сім’єю, дітьми, рідними; + тому що ХОЧЕТЬСЯ шашлик на мангалі, звук бокалів і смішних анектодів до «коліків в животі» від любимого кума; + тому що ХОЧЕТЬСЯ набратись сил для слідуючих перемог; + тому що ХОЧЕТЬСЯ для нашого любимого лабрадора великий двір. Приватизована земельна ділянка 11 соток з ПРАВИЛЬНИМ цільовим призначенням: під забудову житлового будинку та господарських споруд, ПРАВИЛЬНОЇ прямокутної форми. Вже є скважина. Провул. Половецький 13. Біля вул. Рябоконя. Кадастровий номер 7110136400:03:015:0126. Ціна 5500 доларів. Покупець комісію не платить.

Размер земельного участка
11 сот.
Целевое назначение земли
для строительства жилого дома
Вода
есть
  • ID объявления - ls88760
Фото 1. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …. Черкассы район Д, Рябоконя - Agent.UAФото 2. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …. Черкассы район Д, Рябоконя - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Черкассы
с.Русская Поляна, Григория Сковороды Продажа земли

Черкассы, с.Русская Поляна, Григория Сковороды

Земельный участок 14 сот. для строительства жилого дома; газ, электричество; продам земельный уч. в с. Русская Поляна под застройку, 14 сот. Рядом лес, остановка, магазин, до города 10 км. Пригород г. Черкассы. Автобус каждые 15 мин. кадастровый № 7124985200: 02: 006: 0240.

Черкассы 8 мес. назад

ЧЕРКАССЫ
Русская Поляна, Грушевского Продажа земли

ЧЕРКАССЫ, Русская Поляна, Грушевского

Земельный участок 15 сот. свободного назначения; газ, электричество; Участок под застройку в селе Русская Поляна расстояние от города 8 км по прямой. Правильной, прямоугольной формы, размер участка - 0, 15 га, приватизирован, электричество и газовое снабжение – по улице. Адрес: ул. Грушевского, 49 район мебельного комбината. Стоимость – 4000 у. е.

Черкассы 2018