1. Продажа земли
  2. Черкасская область
  3. Черкассы
  4. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …

Черкассы
район Д, Рябоконя
Продажа земли

156 800 ГРН 5 500 USD 4 700 EUR

Земельный участок 11 сот. для строительства жилого дома; вода; Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? Чи дача? В любому випадку важливе місце розташування. А місце повинно бути в тиші…. . + тому що ХОЧЕТЬСЯ вкінці робочого тижня відпочити від суєти і метушні; + тому що ХОЧЕТЬСЯ провести час з сім’єю, дітьми, рідними; + тому що ХОЧЕТЬСЯ шашлик на мангалі, звук бокалів і смішних анектодів до «коліків в животі» від любимого кума; + тому що ХОЧЕТЬСЯ набратись сил для слідуючих перемог; + тому що ХОЧЕТЬСЯ для нашого любимого лабрадора великий двір. Приватизована земельна ділянка 11 соток з ПРАВИЛЬНИМ цільовим призначенням: під забудову житлового будинку та господарських споруд, ПРАВИЛЬНОЇ прямокутної форми. Вже є скважина. Провул. Половецький 13. Біля вул. Рябоконя. Кадастровий номер 7110136400:03:015:0126. Ціна 5500 доларів. Покупець комісію не платить.

Размер земельного участка
11 сот.
Целевое назначение земли
для строительства жилого дома
Вода
есть
  • ID объявления - ls88760
Фото 1. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …. Черкассы район Д, Рябоконя - Agent.UAФото 2. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …. Черкассы район Д, Рябоконя - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Черкассы
Продажа земли

Черкассы,

Земельный участок 12 сот. Продаем участок -12 соток в с. Мошны. Участок приватизированный, правильной формы. Подведены все коммуникации. В непосредственной близости асфальтированная дорога. Участок выходит на воду. Недалеко р. Ольшанка и гостинично-ресторанный комплекс « Ольшанка». 3000 у. е.

Черкассы 4 час. назад

Черкассы
Продажа земли

Черкассы,

Земельный участок 5 сот. Продается приватизированный земельный участок в "Зелёной зоне", по ул. Одесская- Сумгаитская. - Участок 5 соток, правильной формы, - Проведена центральная вода и электричество, - На участке летний домик, фруктовые деревья. 7000 у. е. Торг. Менеджер Наталья 063 142-54-33, 067 603-39-47.

Черкассы 4 час. назад