1. Продажа земли
  2. Черкасская область
  3. Черкассы
  4. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …

Черкассы
район Д, Рябоконя
Продажа земли

150 700 ГРН 5 500 USD 5 100 EUR

Земельный участок 11 сот. для строительства жилого дома; вода; Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? Чи дача? В любому випадку важливе місце розташування. А місце повинно бути в тиші…. . + тому що ХОЧЕТЬСЯ вкінці робочого тижня відпочити від суєти і метушні; + тому що ХОЧЕТЬСЯ провести час з сім’єю, дітьми, рідними; + тому що ХОЧЕТЬСЯ шашлик на мангалі, звук бокалів і смішних анектодів до «коліків в животі» від любимого кума; + тому що ХОЧЕТЬСЯ набратись сил для слідуючих перемог; + тому що ХОЧЕТЬСЯ для нашого любимого лабрадора великий двір. Приватизована земельна ділянка 11 соток з ПРАВИЛЬНИМ цільовим призначенням: під забудову житлового будинку та господарських споруд, ПРАВИЛЬНОЇ прямокутної форми. Вже є скважина. Провул. Половецький 13. Біля вул. Рябоконя. Кадастровий номер 7110136400:03:015:0126. Ціна 5500 доларів. Покупець комісію не платить.

Размер земельного участка
11 сот.
Целевое назначение земли
для строительства жилого дома
Вода
есть
  • ID объявления - ls88760
Фото 1. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …. Черкассы район Д, Рябоконя - Agent.UAФото 2. Продається місце для Вашого будинку. Купуєте ділянку? Значить ПЛАНУЄТЕ будувати БУДИНОК. Для постійного приживання? …. Черкассы район Д, Рябоконя - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Черкассы
с.Русская Поляна, Григория Сковороды Продажа земли

Черкассы, с.Русская Поляна, Григория Сковороды

Земельный участок 15 сот. для строительства жилого дома; газ, электричество; продам земельный уч. в с. Русская Поляна под застройку, 15 сот. Рядом лес, остановка, магазин, до города 10 км.

Черкассы 28 дн. назад

ЧЕРКАССЫ
Русская Поляна, Грушевского Продажа земли

ЧЕРКАССЫ, Русская Поляна, Грушевского

Земельный участок 15 сот. свободного назначения; газ, электричество; Участок под застройку в селе Русская Поляна расстояние от города 8 км по прямой. Правильной, прямоугольной формы, размер участка - 0, 15 га, приватизирован, электричество и газовое снабжение – по улице. Адрес: ул. Грушевского, 49 район мебельного комбината. Стоимость – 4000 у. е.

Черкассы 2018