1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Барышевка
  4. Продажа земли в Барышевке Терміново продається земельна ділянка Баришівка під будівництво будинку. За адресою: …

Барышевка, Киевская область
Чайковського
Продажа земли

108 300 ГРН 3 800 USD 3 200 EUR

Земельный участок 6,5 Га для строительства жилого дома; вода, газ, электричество, хорошая транспортная развязка, удобный подъезд, ж/д линия; Продажа земли в Барышевке Терміново продається земельна ділянка Баришівка під будівництво будинку. За адресою: смт Баришівка вулиця Чайковського. Київська область в радіусі 57 км від центру Києва від метро Бориспільська на автомобілі 51 км. Найближчий місто Бориспіль 25 км. Час проїзду електричкою з ЖД вокзалу до Києва близько 116 хвилин (півтори години) Площа ділянки складає 6,5 соток. Земельна ділянка призначена для будівництва будинку Ділянка знаходиться в селищі міського типу Баришівка, є адміністративним центром Баришівського району. У місті є інфраструктура, лікарня, магазини, спортивний стадіон і ін. До центру міста 1200 м Також ходять маршрутки до Києва і Борисполя. 12 хвилин ходьби від залізничного і авто вокзалу. 15 хвилин до центру Баришівки. До центру міста 1200 м. Недалеко 1 км знаходяться річка Трубіж, красиве Озеро для відпочинку Вхід на ділянку з вулиці серед житлових будинків, ділянка рівна сухий розроблений з плодоносним садом. У 3 хвилинах продуктовий магазин. На ділянці знаходиться А) Времянка підлягає знесенню, трохи інвентарю (лопати). .. Б) Тимчасовий дерев'яний туалет В) Дерева Горіхи 2 шт груша 3 шт, сливи, кизил, вишня Г) Пісок 4 м 3 Щебінка 4 м 3 Д) Дорога на вулиці - щебенева По вулиці є електроенергія стовп від забору 2 метри, водопровід, телефон, газ (сплачено за прокладку трубопроводу) Ділянка приватизована. Земельна ділянка під будівництво будинку смт Баришівка Під забудову продається земельна ділянка Баришівка.

Размер земельного участка
6,5 Га
Целевое назначение земли
для строительства жилого дома
Вода
есть
Газ
есть
Электричество
есть
Транспортные коммуникации
хорошая транспортная развязка
Подъездные пути
удобный подъезд
Транспортные преимущества
наличие ЖД ветки
  • Павел
    • +38 073 088-3848
    • +38 095 905-7433
  • ID объявления - ls89025
Фото 1. Продажа земли в Барышевке Терміново продається земельна ділянка Баришівка під будівництво будинку. За адресою: …. Барышевка, Киевская область Чайковського - Agent.UAФото 2. Продажа земли в Барышевке Терміново продається земельна ділянка Баришівка під будівництво будинку. За адресою: …. Барышевка, Киевская область Чайковського - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Барышевка, Киевская область
Продажа земли

Барышевка, Киевская область,

Земельный участок 9 сот. г. Барышевка, продается отличный земельный участок, идти до ж/д вокзала ст. Барышевка, маршруток на Киев и других маршрутов 5 мин. . 50 км. от Киева. Участок прямоугольный на тихой маленькой улице-тупике метров 150 среди жилых домов. Хорошие соседи. На участке 10 т. контейнер, скважина - 67 м. Улица Комсомольская. Участок ухоженный земля очень хорошая. Хозяйка. Документы на руках. Торг.

Барышевка 7 мес. назад

БАРЫШЕВКА, Киевская область
Селычевка Продажа земли

Земельный участок 9 сот. свободного назначения Продається дачний земельний участок 9. 00 соток зі скважиною, підведеною електрикою, деревами, виноградом в дачному кооперативі «Ільта» біля м. Баришівки. Зупинка електрички «Селичовка». З Києва від м. »Бориспільська» є маршрутка кожні півгодини.

Барышевка 2018