1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Ділянка від власника під забудову. У центрі с. Рожівка, вул. Паркова, Броварського району. Cело має розвинуту …

Рожевка, Киевская область

Продажа земли

436 200 ГРН 15 300 USD 13 000 EUR

Земельный участок 28 сот. Ділянка від власника під забудову. У центрі с. Рожівка, вул. Паркова, Броварського району. Cело має розвинуту інфраструктуру, активно розбудовується. З комунікаціями (врізайся/підключайся)- вздовж вулиці газ, електрика. Унікальна конфігурація ділянки (див. план) дозволяє побудувати не один котедж або створити інфраструктуру на свій смак, а також можливі такі варіанти як: придбати ділянку на дві сім'ї, у складчину з друзями, для подальшого продажу другого будинку, або здача його в оренду, тощо. Можливий торг.

Размер земельного участка
28 сот.
  • Вячеслав
    • +38 067 912-1001
  • ID объявления - ls89026
Фото 1. Ділянка від власника під забудову. У центрі с. Рожівка, вул. Паркова, Броварського району. Cело має розвинуту …. Рожевка, Киевская область  - Agent.UAФото 2. Ділянка від власника під забудову. У центрі с. Рожівка, вул. Паркова, Броварського району. Cело має розвинуту …. Рожевка, Киевская область  - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

РОЖЕВКА, Киевская область
Продажа земли

РОЖЕВКА, Киевская область,

Земельный участок 15 сот. Участок под строительство, коммуникации рядом. Цена за сотку 750$ реальному покупателю разумный торг. Находиться в селе Рожевка улица княгини Ольги 7, 20 км от Киева, 7 км от Броваров. До речки Десна 2 км. Маршрутки в Киев через Бровары. Отличное место для проживания. Кадастровый номер на руках.

Рожевка 2018