1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Вышгород
  4. Продається ділянка 10 соток у селищі Нижча Дубечня, Вишгородського району. До міста Вишгород 20 км. Навколо ліс …

Вышгород, Киевская область
С Нижча Дубечня, Проспект Миру
Продажа земли

285 100 ГРН 10 000 USD 8 500 EUR

Земельный участок 10 Га для строительства жилого дома; хорошая транспортная развязка; Продається ділянка 10 соток у селищі Нижча Дубечня, Вишгородського району. До міста Вишгород 20 км. Навколо ліс, дуже тихе і затишне місце, навпроти центральна вулиця з центром села де є всі необхідні комунікації. Від власника. Торг вітається реальному покупцеві. Є також інші ділянки для розгляду, я власник.

Размер земельного участка
10 Га
Целевое назначение земли
для строительства жилого дома
Транспортные коммуникации
хорошая транспортная развязка
  • Максим
    • +38 063 943-9154
  • ID объявления - ls89127
Фото 1. Продається ділянка 10 соток у селищі Нижча Дубечня, Вишгородського району. До міста Вишгород 20 км. Навколо ліс …. Вышгород, Киевская область С Нижча Дубечня, Проспект Миру - Agent.UAФото 2. Продається ділянка 10 соток у селищі Нижча Дубечня, Вишгородського району. До міста Вишгород 20 км. Навколо ліс …. Вышгород, Киевская область С Нижча Дубечня, Проспект Миру - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Вышгород, Киевская область
С Нижча Дубечня Продажа земли

Вышгород, Киевская область, С Нижча Дубечня

Земельный участок 10 Га для строительства жилого дома Продається земельна ділянка на окраїні села. Тихе місце з мальовничою природою і озером навпроти фото 2, трішки далі знаходиться річка Десна. Є грунтова дорога до ділянки, до школи і магазинів 1. 5 км. Селище знаходиться за 20 км від Вишгороду. Чудове тихе і затишне місце місце для дачі, або для повсякденного життя біля природи. Вітається торг хорошому покупцеві. Є більше фото, можу надіслати …

Вышгород 9 мес. назад

Вышгород, Киевская область
Р-н с.Ровжи, с/т Проминь (рядо Продажа земли

Вышгород, Киевская область, Р-н с.Ровжи, с/т Проминь (рядо

Земельный участок 6 сот. для строительства жилого дома; электричество; Продам дачный участок 6 соток в с/т Проминь рядом с/т "Дружба", Вышгородский р-н, Ровжи. Участок на обводном канале, ровный, полностью готов под застройку, огражден забором, подведено электричество, соседи построены.

Вышгород 1 мес. назад

Вышгород, Киевская область
Пирново, Лесная Продажа земли

Вышгород, Киевская область, Пирново, Лесная

Земельный участок 10 сот. для строительства жилого дома; электричество, хорошая транспортная развязка, удобный подъезд; Земельна ділянка під забудову у мальовничому місці 25 км від Київа. Підведено світло. Вже побудований дерев'яний паркан. Зручний під'їзд. 10 хв Київське море і 5 хв пішки річка Десна. Знаходиться майже в лісі. Приватна власність. 10 соток. Торг. Власник.

Вышгород 5 мес. назад