1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Борисполь
  4. Продам земельну ділянку в мальовничому та екологічно чистому селі Проців, Бориспільського району яке знаходиться від …

Борисполь, Киевская область
Процев
Продажа земли

185 300 ГРН 6 500 USD 5 500 EUR

Земельный участок 6 сот. для строительства жилого дома; электричество, удобный подъезд; Продам земельну ділянку в мальовничому та екологічно чистому селі Проців, Бориспільського району яке знаходиться від Києва в 30 кілометрах. Європейське село яких в Україні мало, що простяглося на березі Дніпра. Село активно розвивається тому, що там не громада, а команда однодумців. В селі є різноманітна кількість магазинів, ресторанів, а також неймовірної краси" Конюшня Бутенко". Крім того є школа, надзвичайний дитячий садочок та служба охорони яка береже спокій мешканців села. Місцеві парки просто витвір мистецтва. Багато дитячих майданчиків з різноманітними каруселями та гойдалками. Для жінок є спектр перукарських та манікюрних послуг, тому далеко їхати не потрібно. Також є сучасна амбулаторія та аптека які нададуть Вам професійну, якісну медичну та фармацевтичну допомогу. Про те, що ви вже в'їхали в село, «повідомляє» дорога: вона раптово стає рівнесенькою, без жодної ямки. Наша земельна ділянка знаходиться в прекрасному місці біля лісу. Поряд проживають чудові сусіди які вже побудували свої будинки. Зупинка громадського транспорту, а також магазин знаходяться неподалеку. Право власності оформлено в установленому порядку. Звертайтеся в любий час, завжди будемо раді Вам. Конструктивний торг.

Размер земельного участка
6 сот.
Целевое назначение земли
для строительства жилого дома
Электричество
есть
Подъездные пути
удобный подъезд
  • Валентина
    • 678492201
  • ID объявления - ls89206
Фото 1. Продам земельну ділянку в мальовничому та екологічно чистому селі Проців, Бориспільського району яке знаходиться від …. Борисполь, Киевская область Процев - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Борисполь, Киевская область
C. Процев, Ивана Кудри Продажа земли

Борисполь, Киевская область, C. Процев, Ивана Кудри

Земельный участок 9, 9 сот. c/х назначения Продам ділянку Бориспольский район, с. Проців Цільове призначення: для ведення особистого селяньского господарства Площа: 0, 0986 га. Кадастровий номер: 3220886001: 01: 017: 0048 6500$ без %, від власника.

Борисполь 1 мес. назад

Борисполь, Киевская область
Глыбоцкая Продажа земли

Борисполь, Киевская область, Глыбоцкая

Земельный участок 6 сот. для строительства жилого дома Продам! Земельну діляку 6 соток, недалеко від Києва, на новому житловому масиві, поряд із ділянкою є світло 3-и фази, газ, зручна транспортна розвязка, зупинки марштруток, поряд школа, дитячий садок, магазини на масиві є генеральний план ; документи готові до продажу.

Борисполь 2 мес. назад