1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Борисполь
  4. Продам земельну ділянку в мальовничому та екологічно чистому селі Проців, Бориспільського району яке знаходиться від …

Борисполь, Киевская область
Процев
Продажа земли

185 300 ГРН 6 500 USD 5 500 EUR

Земельный участок 6 сот. для строительства жилого дома; электричество, удобный подъезд; Продам земельну ділянку в мальовничому та екологічно чистому селі Проців, Бориспільського району яке знаходиться від Києва в 30 кілометрах. Європейське село яких в Україні мало, що простяглося на березі Дніпра. Село активно розвивається тому, що там не громада, а команда однодумців. В селі є різноманітна кількість магазинів, ресторанів, а також неймовірної краси" Конюшня Бутенко". Крім того є школа, надзвичайний дитячий садочок та служба охорони яка береже спокій мешканців села. Місцеві парки просто витвір мистецтва. Багато дитячих майданчиків з різноманітними каруселями та гойдалками. Для жінок є спектр перукарських та манікюрних послуг, тому далеко їхати не потрібно. Також є сучасна амбулаторія та аптека які нададуть Вам професійну, якісну медичну та фармацевтичну допомогу. Про те, що ви вже в'їхали в село, «повідомляє» дорога: вона раптово стає рівнесенькою, без жодної ямки. Наша земельна ділянка знаходиться в прекрасному місці біля лісу. Поряд проживають чудові сусіди які вже побудували свої будинки. Зупинка громадського транспорту, а також магазин знаходяться неподалеку. Право власності оформлено в установленому порядку. Звертайтеся в любий час, завжди будемо раді Вам. Конструктивний торг.

Размер земельного участка
6 сот.
Целевое назначение земли
для строительства жилого дома
Электричество
есть
Подъездные пути
удобный подъезд
  • Валентина
    • 678492201
  • ID объявления - ls89206
Фото 1. Продам земельну ділянку в мальовничому та екологічно чистому селі Проців, Бориспільського району яке знаходиться від …. Борисполь, Киевская область Процев - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Борисполь, Киевская область
Продажа земли

Земельный участок 20 сот. свободного назначения Продается участок под застройку, 20 соток. Участок приватизирован. Киевская область, Бориспольский район, с. Андреевка, 25-27 км. от м. Вирлиця рядом свет и газ. т. 067-44-08-220.

Борисполь 19 дн. назад

Борисполь, Киевская область
C. Процев, Ивана Кудри Продажа земли

Борисполь, Киевская область, C. Процев, Ивана Кудри

Земельный участок 9, 9 сот. c/х назначения Продам ділянку Бориспольский район, с. Проців Цільове призначення: для ведення особистого селяньского господарства Площа: 0, 0986 га. Кадастровий номер: 3220886001: 01: 017: 0048 6250$ без %, від власника.

Борисполь 29 дн. назад