1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Киев
  4. Голосеевский район
  5. Продається земельна ділянка. Площа – 20 соток. Розташування – 3 км. від озера Синевир, у приселку Свобода …

Киев, Голосеевский район
Продажа земли

809 600 ГРН 30 000 USD 25 400 EUR

Земельный участок 20 сот. свободного назначения; электричество; Продається земельна ділянка. Площа – 20 соток. Розташування – 3 км. від озера Синевир, у приселку Свобода, Міжгірського району Закарпатської. Приселок ( село ) Свобода нараховує близько 50 дворів, на його території є три магазини, дві церкви та початкова школа. Земельна ділянка знаходиться на окраїні населеного пункту, на невеличкому підвищенні, звідки відкриваються чудові краєвиди на гори та приселок. Територія з трьох сторін оточена лісом де водиться багато рідкісних тварин та росте багато цілющих та смачних рослин і грибів. З однієї сторони території протікає, а точніше, бере свій початок річка Теребля. На ділянці є також криничка, а поряд протікає ще й гірський струмочок, звідки можна провести водопостачання на ділянку. Шлях до ділянки трохи пологий, але сама ділянка, вся її площа – суцільна рівнина і дуже сприятлива для забудови. Ділянка знаходиться за 50 метрів від центральної дороги. Вхід на територію свій, окремий і не залежить від сусіда. Поряд знаходиться земля одного сусіда (лише територія, без забудов), площею 1 гектар 80 соток, яка також йде під продаж. Ділянка цікава не лише своїм розташуванням, краєвидами, флорою та фауною, а ще й історією. За 30 метрів від даної території, ще за часів Австро-Угорщини ( до 1919 р. ), на річці була збудована плотина, яка слугувала для забору води, щоб сплавляти ліс бокорами. У 1980-х роках була спроба реконструювати її, тому в перспективі, при сприянні місцевої адміністрації можна відновити цю плотину, як музейний комплекс. На території ділянки знаходиться будиночок, також збудований за часів Австро-Угорщини. Будиночок цікавий своєю архітектурою. Продається разом з ділянкою 20 соток, його вартість входить у загальну вартість території. Вартість земельної ділянки ( 20 соток) разом з будиночком 30 тисяч доларів, можливий торг. Контакти Власника Закарпатська область Міжгірський район, с. Свобода.

Размер земельного участка
20 сот.
Целевое назначение земли
свободного назначения
Электричество
есть
  • Иван
    • +38 068 237-7285
  • ID объявления - ls89242
Фото 1. Продається земельна ділянка. Площа – 20 соток. Розташування – 3 км. від озера Синевир, у приселку Свобода …. Киев, Голосеевский район - Agent.UAФото 2. Продається земельна ділянка. Площа – 20 соток. Розташування – 3 км. від озера Синевир, у приселку Свобода …. Киев, Голосеевский район - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Киев, Деснянский район
Быковня Продажа земли

Киев, Деснянский район, Быковня

Земельный участок 10 сот. для строительства жилого дома Продам участки ровной формы от10 до 40 соток в живописном месте Быковня. сосны и чистый воздух гарантирую. просмотры по договоренности. 0994384049. 0672665758.

Киев 1 мес. назад

Киев, Дарницкий район
Бортничи Продажа земли

Киев, Дарницкий район, Бортничи

Земельный участок 10 сот. для строительства жилого дома Продажа земельного участка 10 соток Бортничи Дарницкий район метро Бориспольская, Верхние Бортничи, 1 пров. Червоноармийский 32 под строительство, рядом озеро построенные дома документы готовы 30000 у. е 0685920891 или пишите в Вайбере.

Киев 11 дн. назад