1. Продажа земли
  2. Киевская область
  3. Макаров
  4. Макаров, Киевская область Колонщина. Продаётся …

Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина

Макаров, Киевская область
Колонщина
Продажа земли

10 800 ГРН/сот. 400 USD/сот. 300 EUR/сот.

Земельный участок 9 Га для строительства жилого дома Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина, масив Луговий, розташовані на відстані 29 км. від Києва (Житомирський напрямок) у с. Колонщина, Макарівського району. Тут ви знайдете: • ділянки від 9 соток • комунікації • можливість прописки • розвинена інфраструктура • неподалік ліс та озеро. Тож, якщо ви мрієте жити поруч із містом на лоні первозданної природи - це вірний вибір! Свіже повітря, красиві краєвиди та тиша довкола - те що потрібно для сімейного затишку! Земельні ділянки, що продаються мають цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Не зволікайте, бо не вистачить Дзвоніть прямо зараз.

Размер земельного участка
9 Га
Целевое назначение земли
для строительства жилого дома
  • Татьяна Ивановна
    • 067 334-5813
    • 067 247-0742
  • ID объявления - ls90279
Фото 1. Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина …. Макаров, Киевская область Колонщина - Agent.UAФото 2. Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина …. Макаров, Киевская область Колонщина - Agent.UAФото 3. Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина …. Макаров, Киевская область Колонщина - Agent.UAФото 4. Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина …. Макаров, Киевская область Колонщина - Agent.UAФото 5. Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина …. Макаров, Киевская область Колонщина - Agent.UAФото 6. Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина …. Макаров, Киевская область Колонщина - Agent.UAФото 7. Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина …. Макаров, Киевская область Колонщина - Agent.UAФото 8. Гаряча пропозиція для зацікавлених! Ділянки під забудову в с. Колонщина …. Макаров, Киевская область Колонщина - Agent.UA

Похожие объявления по продаже земли

Макаров, Киевская область, Пашківка

Земельный участок 18 Га свободного назначения; газ, электричество; Продам земельну ділянку в с. Пашківка для ведення ОСГ площею 18 га. З однієї сторони ділянка примикає до асфальтованої дороги. Поряд с. Пашківка. Поруч електрика, газ. Чиста площа.

Макаров 7 дн. назад

Макаров, Киевская область
Пашківка Продажа земли

2 400 ГРН/сот. 90 USD/сот. 100 EUR/сот.
Макаров, Киевская область,

Земельный участок 37 Га свободного назначения; газ, электричество; Продам земельні ділянки в с. Фасова загальною площею 37 га ОСГ + садівництво. Діляка оточує сосновий ліс. Знаходиться на відстані 700 м від села Фасова.

Макаров 7 дн. назад

Макаров, Киевская область
Продажа земли

1 900 ГРН/сот. 70 USD/сот. 100 EUR/сот.