1. Продажа домов
  2. Самбор

Купить дом, Самбор

Месторасположение: Самбор
Общая площадь:
Стоимость:
Фильтр поиска

Самбор, Львовская область
Хлопчицы, Зеленая Купить жилой дом, дачу

Самбор, Львовская область, Хлопчицы, Зеленая Купить дом Самбор. Продажа домов на Agent.UA

Дом 1 эт., общ. пл. 96 м², 4 комнат, 24 сот. Чудовий будинок в селі Хлопчиці, Самборский район. Загальна площа 96 кв.м. Є прибудинкові будівлі, гараж з ямою, літня куння, колодязь, сад. В будинку є погріб а також мансардний поверх, будинок перекритий алюміневою бляхою. Можливий торг. Заходиш і Живеш.

Самбор 2019

Самбор, Львовская область
Раливка, Сечевых Стрельцов Купить жилой дом, дачу

Самбор, Львовская область, Раливка, Сечевых Стрельцов Купить дом Самбор. Продажа домов на Agent.UA

Дом общ. пл. 180 м², 10 сот. Продається будинок в центрі с. Ралівка. Приватизована земельна ділянка. Підведено газ та електрику. Обжитий район. Доброзичливі сусіди.

Самбор 2019

САМБОР, Львовская область
С.Раливка, Шевченка Купить жилой дом, дачу

САМБОР, Львовская область, С.Раливка, Шевченка Купить дом Самбор. Продажа домов на Agent.UA

Дом общ. пл. 200 м², 13 сот. Продається сучасний цегляний двоповерховий мансарда будинок в с. Ралівка Самбірського району, 2 км до міста Самбора. Загальна площа - 200 кв.м, житлова площа - 98 кв.м, земельна ділянка - 13 соток. Будинок побудований у 2006 році. Можливий торг.

Самбор 2018

САМБОР, Львовская область
М.Рудки, Самборская Купить жилой дом, дачу

САМБОР, Львовская область, М.Рудки, Самборская Купить дом Самбор. Продажа домов на Agent.UA

Дом общ. пл. 150 м², 12 сот. ТЕРМІНОВО! Продається дім 50 км від Львова. Новобудова знаходиться в м. Рудки, Самбірського району. Розташування зручне: пішком 10 хв. до центру, 5 хв. до школи. Новобудова в новому мікрорайоні, прибудинкова територія велика дивись фото, вода, електрика та газ підведені до будинку, всередині стіни поштукатурені. Площа земельної ділянки та дому на фото. Готові розглянути Вашу пропозицію, в тому числі обмін на 2-х …

Самбор 2018

САМБОР, Львовская область
Победы Купить жилой дом, дачу

САМБОР, Львовская область, Победы Купить дом Самбор. Продажа домов на Agent.UA

Дом общ. пл. 135 м², 25 сот. Продам будинок 135 м 2, цегляний, поштукатурений, в с. Береги, 12 км від Самбора, 60 км від Львова. Розташований на ділянці 0, 25 га, в чудовому місці, поруч яблуневий сад 5 га, озеро, річка неподалік. 4 кімнати. Світло, Газ в будинку, опалення батареї. На подвір'ї дві інші господарські цегляні будівлі. 1. Літня кухня, газ, світло теж в будинку. Хлів, готовий для утримування домашньої худоби, тварин. Стодола …

Самбор 2018
Всего найдено объявлений: 8