1. Продажа земли
  2. Львов

Купить участок, Львов

Месторасположение:
Львов
Площадь участка:
Стоимость:
Фильтр поиска

Львов
Чижиків Купить земельный участок

Львов, Чижиків Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 15 сот. Продається земельна ділянка 15 сот в с. Чижиків, Пустомитівський р-н, Львівської області. 20 км від Львова, за Винниками. Приватизована. Є газ та електрика. В селі є дит. садочок, три магазини, 2 бари та ресторан, лікарня, школа, курсує автобус.

Львов 4 дн. назад

Львов
Милятичі Купить земельный участок

Львов, Милятичі Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 10 сот. Земельна ділянка с. Милятичі, Пустомитівський р-н, біля с. Давидів. Відстань до Львова 17 км. Поруч з ділянкою будуються будинки. Доїзд чудовий до Львова дорога вся в бруківці. Площа ділянки 10 сотиків. Терміново! В селі школа, дитячий садок, ресторан. Маршрутка їздить що 20 хв.

Львов 5 дн. назад

Львов, Галицкий район
с. Зубра, І.Франка Купить земельный участок

Львов, Галицкий район, с. Зубра, І.Франка Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 14 сот. Продам земельну ділянку, Львів, с. Зубра Пропоную купити земельну ділянку правильної форми, яка знаходиться на рівнені. Район швидко забудовується. Комунікації - поруч з ділянкою. Загальна площа - складає 28, 49 сотих. Ділянка розділена на дві по 14, 24 і 14, 25 сотих. В кожної з них є окремий кадастровий номер. 4623683300: 01: 001: 1022. Віддаленість від центру міста - 30 хв. на авто. Поруч знаходиться торгівельний …

Львов 5 мес. назад

Львов, Сыхивский район
Смхів Горішний Купить земельный участок

Львов, Сыхивский район, Смхів Горішний Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 7 сот. для строительства жилого дома Продаж. Земельна ділянка під будівництво розташована Сихів – с. Горішній, 7 сотих, район активно забудовується. На ділянку комунікації не підведені, неподалік вода, каналізація, світло. Форма ділянки 24*29. Приватна власність, документи готові до продажу.

Львов 7 мес. назад

Львов
Купить земельный участок

Львов,  Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 19 сот. свободного назначения; все коммуникации, хорошая транспортная развязка, удобный подъезд, участок ухоженный, ж/д линия; Продам або обмін земельноі ділянки в Оброшино вул. Південна державний акт, 19 сот. Можливий розподіл. Є розроблений проект під котеджі. Асфальт. заїзд, світло, газ. Власник! Значний торг!

Львов 9 мес. назад

Львов
Купить земельный участок

Львов,  Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 9 сот. для строительства жилого дома; электричество; Продам участок 9 соток под строительство дома в курортном месте Сходница, возле источников. Участок правильной формы. Вокруг уже построено много домой и котетжей. В пешей доступности лечебные источники. Чистейшая экология. В приближенной локации находится отель "Три сини та донька". Продажа без комиссии для покупателя.

Львов 10 мес. назад

ЛЬВОВ, Шевченковский р-он
Хмельницкого Купить земельный участок

ЛЬВОВ, Шевченковский р-он, Хмельницкого Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 78 сот. для строительства коммерческого объекта; электричество, хорошая транспортная развязка, ж/д линия; Продаж земельної ділянки 0, 7795 га комерційного призначення в смт. Запитів, 15 км. від вул. Б. Хмельницького, 10 км. до кільцевої дороги Львова. Асфальтований доїзд до ділянки, Ділянка огорожен. Діючий бізнес-. Заготівля і переробка металобрухту чорного і кольорового. Обладнання;кран ГПК-5 з магнітною шайбою і грейферним …

Львов 2019

ЛЬВОВ, Галицкий р-он
Купить земельный участок

ЛЬВОВ, Галицкий р-он,  Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 5 сот. Можливий обмін на авто Ділянка знаходиться на території дачі вишенька. Ділянка чиста, рівна, правильної прямокутної форми. Комунікації світло і газ поряд. Гарне місце для будівництва будинку поруч ставок та ліс, тихо та спокійно. До зупинки 800 метрів маршрутка їде через центр, їздять дуже часто. До об'їзної дороги 1. 7 км Я власник!

Львов 2019

ЛЬВОВ, Галицкий р-он
Великоселки, Львовская область, Великоселки, Львовская область, Кам Купить земельный участок

ЛЬВОВ, Галицкий р-он, Великоселки, Львовская область, Великоселки, Львовская область, Кам Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 28 сот. для строительства жилого дома С Великосілки 28 сот. Залитий фундамент ділянка в центрі села є всі документи Объявление от Частного лица Тип недвижимости Земля жилой и общественной застройки.

Львов 2019

ЛЬВОВ, Шевченковский р-он
Підрясне Купить земельный участок

ЛЬВОВ, Шевченковский р-он, Підрясне Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 6, 1 сот. Земельна ділянка під забудову 6, 08 сотих в с. Підрясне. Ділянка знаходиться в 700 м. від траси Львів-Яворів та в 900 м. від об'їздної - за Сокаром. Відстань до Львова - 4 км. Кадастровий номер 4625887500: 02: 000: 2462 Ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку.

Львов 2018

ЛЬВОВ, Сыхивский р-он
Пасіки-Зубрицькі Купить земельный участок

ЛЬВОВ, Сыхивский р-он, Пасіки-Зубрицькі Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 22, 5 сот. для строительства жилого дома Земельна ділянка під забудову 22, 5 сотих в с. Пасіки-Зубрицькі. Ділянка знаходиться в 100 м. від об'їздної - напроти Леокераміки. Відстань від вул. Зеленої - 1, 6 км. Ділянка за завершальному етапі зміни цільового призначення з ОСГ на житлову забудову.

Львов 2018

ЛЬВОВ, Сыхивский р-он
Пасіки-Зубрицькі Купить земельный участок

ЛЬВОВ, Сыхивский р-он, Пасіки-Зубрицькі Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 13, 1 сот. для строительства коммерческого объекта, c/х назначения Земельна ділянка під забудову 13, 09 сотих в с. Пасіки-Зубрицькі. Ділянка знаходиться в 200 м. від вул. Зеленої поворот напроти заправки «Shell» Відстань від м. Львова - 1, 6 км. Можливий торг. Кадастровий номер 4623685100: 01: 003: 0094 Можливе переведення ділянки в комерційне призначення.

Львов 2018

ЛЬВОВ
Купить земельный участок

ЛЬВОВ,  Купить землю Львов. Продажа земельных участков на Agent.UA

Земельный участок 10 сот. для строительства жилого дома; газ, электричество; Земельный участок площадью 10 соток прямоугольной формы. Находится на ровной земле, Щебеночный подъезд, Электролиния рядом с участком.

Львов 2018
Всего найдено объявлений: 15