АГЕНТ.ua Недвижимость. Новости рынка недвижимости. Каталог-рейтинг сайтовАГЕНТ.ua Недвижимость. Новости рынка недвижимости. Каталог-рейтинг сайтов  
Архив публикаций
←    декабрь 2018    →
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
 
Последние новости


Недвижимость. Статьи о рынке недвижимости.

Професіонали на ринку нерухомості

АГЕНТ.ua

Рівненське регіональне відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України стає потужною силою, яка ставить собі за мету наблизити місцевий ринок до світових стандартів обслуговування.

Упродовж багатьох років вітчизняний ринок житла активно розвивається. Але через відсутність у країні законодавчої та методичної бази, яка б регулювала діяльність ріелторів, першопроходці професії зіткнулися з великою кількістю проблем та труднощів. А їхні клієнти не завжди отримували весь спектр якісних послуг, а бувало й потерпали від шахрайства недобросовісних агенцій. Закономірним стало заснування Асоціації фахівців із нерухомості України, яка поставила собі за мету створення економічних, правових механізмів регулювання роботи ріелторів, формування цивілізованого ринку нерухомості.
Ще недавно Рівненське регіональне відділення АФНУ було одним із найменших в Україні і нараховувало тільки чотири члени. А вже у грудні минулого року воно стало потужною організацію, що об’єднала одинадцять фахівців нерухомості — представників дев’яти рівненських агенцій: АН “Кадет СВС”, АН “Челсі”, АН “Ексклюзив”, АН “Прем’єр”, АН “Фарт-ЛІК”, АН “Ріелт-Інформ”, АН “Три-САМ”, АН “Плюс-Комфорт”, АН “Шанс”. Вони мають на меті сприяти інформаційній прозорості роботи, підвищити рівень обслуговування клієнтів та забезпечити законність операцій з нерухомістю.
27 січня цього року відбулась виборча конференція Рівненського регіонального відділення АФНУ, на якій одноголосно був обраний Головою Андрій Андрущенко.
Він зазначає, що Рівненське регіональне відділення буде прагнути максимально втілити у Рівному всі завдання організації. Голова РРВ АФНУ наголошує, що оскільки житлова проблема у нашій країні одна з найгостріших, а ринок нерухомості, як відомо, відображає соціальну, політичну, та економічну ситуацію у країні, його нестабільність чи нерегульованість може стати джерелом соціального напруження та гальмувати економічні реформи. Тому Рівненське регіональне відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) сприятиме створенню економічних та правових механізмів формування цивілізованого ринку нерухомості в Рівному.
— Головне завдання нашої організації — об’єднати ріелторів навколо загальних проблем та інтересів, розширити професійні можливості фахівців нерухомості, сприяти їхньому методичному та технічному зростанню, — стверджує Андрій Андрущенко. — Ми прагнемо підвищити рівень обслуговування клієнтів і забезпечити захист інтересів усіх суб’єктів ринку. Наша ціль — гарантувати законність операцій з нерухомістю. А також видалити з ринку нерухомості непрофесійні та недобросовісні структури.
Як стало відомо зі слів пана Андрущенка, 11 березня 2006 року відбувся ХI З’їзд Асоціації спеціалістів з нерухомості (ріелторів) України. У роботі з’їзду взяли участь 382 делегати з 25 регіонів України. Делегати з’їзду — керівники та представники ріелторських організацій, бірж, страхових компаній, вищих навчальних закладів.
Основне завдання з’їзду — підсумок результатів роботи Асоціації за звітний період — з березня 2004-го, вибори керівних органів, визначення основних напрямків та завдань Асоціації на 2006-2007 роки.
У звітній доповіді Президента АФНУ Олександра Бондаренка відображена робота Асоціації з формування законодавчо-врегульованого цивілізованого ринку нерухомості, формування позитивного іміджу ріелтора, розвитку інфраструктури ринку нерухомості, а також ряд інших питань і завдань, поставлених перед Асоціацією.
З доповіддю виступив Віце-президент Асоціації, Президент CEREAN Артур Оганесян, який доповів про міжнародну діяльність Асоціації, підсумки конференції CEREAN, яка вперше відбувалась в Україні, і перспективи розвитку взаємодії Асоціації з аналогічними організаціями з інших країн.
На з’їзді вибрали Рада АФНУ, яка є керівним органом Асоціації в період між з’їздами. До складу Ради увійшли представники 25 регіонів України.
Президентом АСНУ на 2006-2007 рр. обрали Олександра Бондаренка.
Довідка
Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України — громадська некомерційна організація, що об’єднує фахівців із нерухомості із 25 регіонів. Розпочала свою роботу у 1995 році. Ставить собі за мету розвивати український ринок нерухомості та сприяти зміцненню економіки країни.
Асоціація бере активну участь у розробці законопроекту “Про ріелторську діяльність” та інших нормативних і законодавчих актів, що регламентують роботу ринку нерухомості, а також сприяє оптимізації податкової політики у країні. Співпраця АФНУ із Міжнародним Фондом нерухомості та Національною Асоціацією ріелторів дає змогу українським фахівцям ознайомитись із передовим світовим досвідом у цій галузі на спільних науково-практичних конференціях та семінарах, що значно підвищує рівень роботи вітчизняних ріелторів, наближаючи його до світових стандартів.

Тетяна ФІНКЕВИЧ
www.ogo.rv.ua






Услуги в сфере недвижимости

(разместить свою визитку)

РК "Резиденція"
Компания профессионалов работает в интересах клиента-заказчика. Предоставляем услуги продажи, покупки и …
Черкассы
063 7886846
067 4731709
ALEX
Киев
098 3442923
Геннадий
Киев
050 4450448
"РЕГИОН-СЕРВИС"
Бовкун Игорь Станиславович
ПОДГОТОВКА ПОЛНОГО ПАКЕТА ДОКУМЕНТОВ К ПРОДАЖЕ ПРОВЕРКА И ПОДТВЕРЖДЕНИЕ ОТСУТСТВИЯ ЗАДОЛЖЕННОСТЕЙ ПО …
Мелитополь
0619 448081
067 9751166
Физическое лицо
Андрей
Представитель собственника
Запорожье
066 1528618
СOMMERCIALPROPERTY
Елена Ус
Комплекс услуг при покупке продаже офисов, торгово-развлекательной и производственно-складской …
Харьков
67 9756611
Новиков Юрий
КОМАНДА ПРОФЕСИОНАЛОВ поможет продать Вашу недвижимость. Наша специализация продажа жилой недвижимости г. …
Киев
067 4456804
067 4525303